İyi bir tedavi

Laser Needle.

20. yüzyıl elektronların 21. yüzyıl protonların yüzyılı olacaktır.

Laser Needle(laser iğnesi) Helyum-Neon-Arsenik soft laseri olup 650 nm dalga boyundadır.

Hiç bir yan etkisi olmayıp ; mikro sirkülasyonu artırıcı antienflamatuar (şişlik indirici,ödem çözücü) hücre yenileyici,ağrı kesici etkileri vardır.

Laser akupunktur tedavisi ağrısız, acısız, özellikle çocuk hastalara akupunktur tedavisi olabilmeyi sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntemle akupunktur tedavisi ile tedavi edilebilen migrenden, kilo problemleri ve sağlıklı beslenme sorunları, depresyon tedavisine destek, sigara bağımlılığı tedavisi, bel-boyun ağrıları ve bu bölgelerin fıtık başlangıçları, allerjik rinit, ve genel olarak ağrı tedavisi gibi bir çok hastalıkda kullanılabilmektedir.

Akupunktur tedavisini ağrısız hale getiren laser akupunktur cihazı hastalığın durumuna göre farklı frekans ayarlarının yapılabilmesi ile hastalığın tedavisinde olumlu katkılar yapabilmekte ve iğne ile yapılan klasik akupunktur tedavinde belirlenen noktalara laser ışığı ile uyarı verilerek tedavi yapılmakta.

Laser akupunktur tedavisinde farklı problar kullanılarak hem vücud hemde kulak akupunkturu uygulanabilmekte. Hastaların tedavi planları oluşturulduktan sonra kullanılacak noktalar tespit edilerek herbir noktalaya kulakta ve vücutta belirli sürelerle uygulama yapılabilmektedir.